چگونه به رتبه های اول گوگل برسیم

ما در این دوره گام به گام نحوه سئو کردن سایت را به شما آموزش می دهیم. از همان اطلاعات پایه برای انتخاب بهترین عبارات، معماری سایت، محتوا نویسی، لینک سازی، شبکه های اجتماعی و استفاده از ابزار های حرفه ای برای سایت خواهد بود.

چگونه به رتبه های اول گوگل برسیم

 

آنچه در این دوره یاد می گیرید:

 

تحلیل و استفاده از بهترین عبارات(تکنیک هایی کاملا جدید)
چیدمان و معماری سایت به بهترین شکل ممکن (به صورت عملی)
محتوا نویسی حرفه ای (مدلی که گوگل عاشق سایت شما می شود)
شبکه های اجتماعی (نحوه کار با آن ها به صورت عملی)
لینک سازی حرفه ای (انواع روش ها و تکنیک های جدید)
تحلیل رقبا (به صورت حرفه ای با ابزار و بدون ابزار)
بررسی و رفع خطاهای احتمالی
تحلیل داده های Search console
آموزش حرفه ای تحلیل سایت با Google Analytics
روش های مقابله یا اسپم سایت

البته موارد بالا سرفصل های اصلی هستند و در هر کدام در هر جلسه بسیار عمیق صحبت خواهد شد.

این دوره برای افرادی طراحی شده که می خواهند مخاطبینی را به سایت خود هدایت کننده که دقیقاً به دنبال محصولات و خدمات آنان هستند، پایه و اساس آن انتخاب برترین کلمات کلیدی و تلاش برای رسیدن به رتبه یک گوگل است.
در این دوره تمامی راهکار ها و استراتژی های عملی رسیدن به این شرایط را آموزش خواهیم داد.

اولین کاری که مخاطبین شما انجام می دهند جستجو است و معمولا بیش از ۹۰ درصد جستجو ها در گوگل انجام می شود. آنان به دنبال خدمات و محصولات شما هستند و در هر صورت محصول یا خدمات خود را از ۱ یا ۳ رقیب شما که در رتبه اول هستند می خرند. فرقی نمی کند که پنجم باشید یا صفحه دوم مهم این است که همین الان دارید مشتریان زیادی را از دست می دهید.
برخی مواقع با یک کار کوچک نتایج بزرگی در کار شما ایجاد می شود. در این جلسات می توانید از نزدیک سوالات فنی خودتان را از مدرس دوره بپرسید و همان جا مشکل خودتان را برطرف کنید.

این روز ها کسب و کار های زیادی در تلاش برای یافتن بهترین مشتریان هستند. بهترین مشتری یعنی افرادی که دقیقاً به محصول شما نیاز دارند و نکته مهم این است که همین حالا به محصول شما احتیاج دارند، و فقط گوگل است که این نوع مخاطبین را به سایت شما هدایت می کند.
ولی متاسفانه شما رقیبان زیادی دارید و فقط ۱۰ سایت شانس این را دارند که در ۱۰ رتبه اول باشند، ولی نکته مهم این است که ۹۰ درصد مشتریان شما روی ۳ گزینه اول کلیک می کنند و بودن عبارت شما بودن در این ۳ رتبه بسیار سخت تر خواهد بود.
یکی از نکات مهم در بهینه سازی سایت صبور بودن است، یعنی شما کاری را انجام می دهید ولی گوگل سریعا آن تغییرات را اعمال نمی کند، بنابر این باید به خوبی با علم سئو و تکنیک های آن آشنا باشید تا در زمان صرفه جویی کنید و از رقیبان خودتان پیشی بگیرید.
دوره گوگل نوردی به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.شرکت کنندگان می توانند با حضور در کلاس تمامی مراحل بهینه سازی سایت را به صورت عملی توسط استاد را یاد بگیرند.

این یک فرصت بی نظیر برای افرادی است که مشکلات جدی برای بهینه سازی سایت خودشان دارند و می خواهند به صورت علمی و عملی سئو را یاد بگیرند.

و.

ادامه توضیحات بالا.  کلیک کنید

دانلود فایل


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: سایت ,گوگل ,صورت ,رتبه ,دوره ,عملی ,سازی سایت ,صورت عملی ,بهینه سازی ,برای افرادی ,گوگل برسیم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی ماشین عروس و دسته گل عروس کانون فرهنگی هنری شهدای مشهد الکوبه مدرسه تولید|فروش|نصب|حفاظ|پارتیشن|دوردوشی|شیشه ای عمومی کلوخ به سوی ماورای قدرت